Som profesionálny eventový DJ a moderátor s viac ako 10 ročnou praxou. Firemné podujatia a akcie hrávam v obľúbených eventových priestoroch po celom Slovensku vrátane Refinery Gallery Bratislava, Stará Tržnica Bratislava a Hotel Holiday Inn.

HUDBA

Na zložení hudby, ktorá sa bude hrať na evente sa dohodneme, tak aby zodpovedala vašim požiadavkám. Najčastejšie hrávam: rock’n’roll, rock, latino, swing, oldies – 70’s, 80’s, 90’s, cz & sk, pop, aktuálne komerčné a klubové hity.

PROGRAM A SÚŤAŽE

Postarám sa o eventový program, na ktorom sa dohodneme (tanečné vystúpenia, súťaže, moderovanie eventu, show program a i.).

MODEROVANIE EVENTU

Event môžem moderovať v slovenskom, alebo anglickom jazyku, tak aby hostia vždy vedeli čo sa ide diať a cítili sa príjemne.

TECHNIKA

Bez kvalitnej techniky to nejde! Preto používam špičkovú DJ, zvukovú a svetelnú techniku, na ktorú sa dá spoľahnúť. Eventovú sálu ozvučím zvukovým systémom prémiovej talianskej značky FBT. Do tanca Vám budem hrať z profesionálnych DJ zariadení Pioneer DJ. Moderovať budem na mikrofóny Shure a AKG.

NASVIETENIE SÁLY

Nasvietnie sály je nevyhnutnou súčasťou moderných eventov. Prispieva k vytvoreniu atmosféry. Moji klienti si môžu vybrať z obľúbených farieb a balíkov nasvietenia sály. Na výber sú statické LED svetlá aj rotačné LED hlavy. Na požiadanie zabezpečím aj plazivý dym.

PÔSOBÍM

Pôsobím po celom Slovensku aj v zahraničí. Najčastejšie hrávam svadby v Bratislave, Žiline, Nitre, Trnave a Viedni.