Som profesionálny svadobný a eventový DJ a moderátor s viac ako 10 ročnou praxou. Svadby hrávam v obľúbených svadobných a eventových sálach po celom Slovensku vrátane Art Hotel Kaštieľ, Kaštieľ Krasňany, Kaštieľ Jasenica, Kaštieľ Mojmírovce, Chateau Gbelany, Chateau Rúbaň, Chateau Béla, Drevenice Terchová, Ranč Dubina, Ranč na Striebornom jazere, hotel Zochová chata, hotel Bratislava, hotel Holiday Inn a i.

HUDBA

Na zložení hudby, ktorá sa bude hrať na svadbe sa dohodneme osobne, tak aby zodpovedala vašim požiadavkám. Najčastejšie hrávam: najlepšie ľudové piesne (Kolárovci, Kandráčovci), rock’n’roll, rock, latino, swing, oldies – 70’s, 80’s, 90’s, cz & sk, pop, aktuálne komerčné prípadne klubové hity. Ako podmazy počas jedla a prestávok najčastejšie hrávam jazz, blues a cover piesne.

HUDBA NA SVADBU

PROGRAM A SÚŤAŽE

Postarám sa o svadobný program, na ktorom sa dohodneme (privítanie hostí, svadobné súťaže, krájanie torty, hádzanie kytice, polnočný program a i.).

SVADOBNÉ HRY

POLNOČNÝ PROGRAM

MODEROVANIE SVADBY

Vašu svadbu budem moderovať v slovenskom, alebo anglickom jazyku, tak aby hostia vždy vedeli čo sa ide diať a cítili sa príjemne. Budem taktiež uvádzať tanečné kolá, súťaže a prestávky.

TECHNIKA

Bez kvalitnej techniky to nejde! Preto používam špičkovú DJ, zvukovú a svetelnú techniku, na ktorú sa dá spoľahnúť. Vašu svadobnú sálu ozvučím zvukovým systémom prémiovej talianskej značky FBT. Do tanca Vám budem hrať z profesionálnych DJ zariadení Pioneer DJ. Moderovať budem na mikrofóny Shure a AKG.

NASVIETENIE SÁLY

Nasvietnie sály je nevyhnutnou súčasťou moderných svadieb. Prispieva k vytvoreniu výnimočnej atmosféry. Moji klienti si môžu vybrať z obľúbených farieb a balíkov nasvietenia sály. Na výber sú statické led svetlá aj rotačné led hlavy. Na požiadanie zabezpečím aj plazivý dym.

NASVIETENIE SÁLY

SVADOBNÁ KOORDINÁCIA

Okrem hrania a moderovania svadby Vám pomôžem svadbu aj aktívne koordinovať, aby svadobní hostia vedeli, čo a kedy sa ide diať. Na osobnom stretnutí pred svadbou Vám taktiež poradím s celým priebehom svadby.

PÔSOBÍM

Pôsobím po celom Slovensku aj v zahraničí. Najčastejšie hrávam svadby v Bratislave, Žiline, Nitre, Trnave a Viedni.
[porto_block name=“dominika-d“]

VIDEO UKÁŽKY