Som profesionálny DJ a moderátor s viac ako 10 ročnou praxou. Stužkové slávnosti a podujatia hrávam v obľúbených priestoroch po celom Slovensku.

HUDBA

Na zložení hudby, ktorá sa bude hrať na stužkovej slávnosti sa dohodneme, tak aby zodpovedala vašim požiadavkám. Najčastejšie hrávam: ľudové piesne (valčík a polka), rock’n’roll, rock, latino, swing, oldies – 70’s, 80’s, 90’s, cz & sk, pop, aktuálne komerčné hity.

PROGRAM A SÚŤAŽE

Pomôžem vám s prípravou a výberom správneho programu na stužkovú slávnosť. Pomôžem vám zostrihať hudbu podľa vašich požiadaviek.

MODEROVANIE STUŽKOVEJ

Stužkovú slávnosť môžem moderovať v slovenskom, alebo anglickom jazyku, tak aby hostia vždy vedeli čo sa ide diať a cítili sa príjemne.

TECHNIKA

Bez kvalitnej techniky to nejde! Preto používam špičkovú DJ, zvukovú a svetelnú techniku, na ktorú sa dá spoľahnúť. Sálu na stužkovú slávnosť ozvučím zvukovým systémom prémiovej talianskej značky FBT. Do tanca Vám budem hrať z profesionálnych DJ zariadení Pioneer DJ. Moderovať budem na mikrofóny Shure a AKG.

NASVIETENIE SÁLY

Osvetlenie sály je nevyhnutnou súčasťou moderných stužkových slávnosti. Prispieva k vytvoreniu atmosféry. Moji klienti si môžu vybrať z obľúbených farieb a balíkov nasvietenia sály. Na výber sú statické LED svetlá aj rotačné LED hlavy. Na požiadanie zabezpečím aj plazivý dym.

PÔSOBÍM

Pôsobím po celom Slovensku aj v zahraničí. Najčastejšie hrávam stužkové slávnosti v Bratislave, Žiline, Nitre, Trnave a Banskej Bystrici.

CENA DJ NA STUŽKOVÚ

Cena sa odvíja od počtu hodín hrania a moderovania a od použitej zvukovej a svetelnej techniky. Pre nacenenie ma prosím kontaktujte na info@latinoparty.sk alebo +421 905 301 686.
[porto_block name=“veronika-l“]

FOTO UKÁŽKY